כניסה
לא רשום ? הצטרף עכשיו
תהליך ההרשמה עורך מספר שניות
סגור

consulting

ייעוץ

יעוץ בהכנת גלילים מיוחדים ומודפסים

גב הגליל מהווה שטח לא מנוצל לפרסום והעברת מסרים ללקוחות אנו נסייע לכם להכין גלילים מודפסים לצרכי פרסום ומידע עבור הלקוח (סניפים נוספים, תקנון החזרה והחלפה, מבצעים ועוד) ונתאים את סוג הנייר והמידות למדפסות החדשות בשוק. רבים מכירים את הגלילים המודפסים בשוק השייכים לרוב לרשתות השיווק הגדולות. אנו בגליל-און מציעים לכל עסק להדפיס את הלוגו שלו על גב החשבוניות או על צידה הקדמי, דבר אשר יחזק את המותג ויגביר את החשיפה שלו עבור הלקוח.

המלצות רכש לעסק חדש

פתחתם עסק חדש? מצוין.  כדאי ליצור אתנו קשר כבר בשלב התכנון

משרד, מסעדה, מכון צילום, בית דפוס, בית ספר, מרכול, חנות, רשת שיווק? אנשי המקצוע ידעו להתאים לכל סוג עסק את סל המוצרים המתאים לו בשלבי הפתיחה ובאספקה השוטפת. כדאי ליצור קשר עם הצוות המקצועי של גליל-און בשלבי התכנון המוקדמים ולפני הכניסה לעסק חדש. נוכל לסייע לכם לאבזר את אזור המשרד, המטבח והשירותים במוצרים החדשים והחסכוניים ביותר הקיימים בשוק. בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בשוק נוכל לספק עבורכם פתרונות יצירתיים לסביבת העסק החדש. וזאת באופן שיתאים לעיצוב אותו תכננתם, ייעוד העסק, קהל היעד ואופי הפעילות.

 

התאמת סוג הנייר בגלילים וגיליונות

הפסיקו להתלבט. 
במלאי שברשותנו סוגי נייר רבים, הן בגלילים והן בגיליונות המשמשים לכל סוגי המדפסות. קופות טרמיות, מסופונים, מכשירי אשראי, פלוטרים, מכונות צילום בגלילים, גלילי מדקות למשקלים,גליל נייר תעשייתי - נשמח לסייע לכם להתאים את סוג הנייר לאופן השימוש.